Hakkımızda

Y-London; dinamik, keyifli ve eğlenceli yaşam şekillerine sahip kadınlara hitap eden günlük giyim ürünleri üretiyor. 1980 yılında İngilterede kurulan moda firması, dünya genelinde trend olan moda akımlarını kendi stiliyle yorumlayarak kullanıcılarına sunuyor.


Ürettiği her üründe özgür ve rahat bir tarz takip ederek kadınların dikkatini çeken marka, dünya genelinde değişen giyim anlayışını yaratıcı bakış acısıyla koleksiyonlarına yansıtıyor. Y-London ürünleri arasında özellikle iş yaşamında giyilecek resmi ve rahat parçalar göze çarpıyor.Markanın ürünlerinde günlük ve özel davetlerde giyilen elbiseler, pantolonlar, gömlekler, bluzlar ve daha birçok ürün yer alıyor.


Rahat kalıplarda sade tasarımlar yapan Y-London, koleksiyonlarında ağırlıklı olarak koyu renk tonlarını tercih ediyor. Desen seçiminde asimetrik çizgileri, leopar desenlerini kullanan marka, ürünlerinde püskül, kurdele ve dantel detaylarına da yer vererek kadınsı bir konsept izliyor. Elbise modellerinde ise deri geçişleri ve metal süslemeleri tercih ederek cesur bir tarz sergiliyor. Markanın kaban, mont ve deri ceket tasarımları ise kullanışlı ve sade tasarımları ile tercih ediliyor.


Sezona hâkim olan etek modellerinde ise farklı renk geçişlerini ve metalik gri renklerini kullanarak etek çeşitlerini daha fazla ilgi çekici kılıyor.Markanın etek ve elbise koleksiyonlarını ve yeni sezon ürünlerini Y-London online alışveriş imkanı ile takıp edebilir, Y-London fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Y-London koleksiyonlarından toptan satın almak isterseniz; Merter, Laleli, Bomonti ve Güngören'deki mağazalarımızı, perakende satış için Nişantaşı, Bakırköy, Sultanbeyli mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.